Noworoczne wietrzenie medali

Czy bieganie z medalami na piersi jest obowiązkowe?

Tak wyszło, że w tym roku biegamy z medalami na piersi. Własnymi medalami z trudem zdobytymi na innych imprezach biegowych. Przecież mamy ich całe wielkie kolekcje. To nie będzie łatwe, z medalami na szyi biega się ciężko. Ile ich założysz, to już zależy od ciebie. Możesz wziąć wszystkie lub tylko te najważniejsze. Z pewnością w chwili, gdy będziesz się zastanawiał, które medale założyć na szyję odżyją wspomnienia. Wspaniałe wspomnienia.

Kto to wymyślił i po co? Takiego biegu chyba jeszcze nie było i w sumie bez sensu byłoby bieganie z medalami na szyi na czas, tu biega o to by się pochwalić i fotkę pstryknąć na fejsa, więc nie drążmy zbytnio genezy. Polerujemy medale i widzimy się na starcie.

Gdzie trzymasz swoje medale biegowe ?

 to pytanie jest do ciebie

Na specjalnych wieszakach, w garażu, w szafie, w salonie nad telewizorem. Gdyby nastąpił koniec świata i miałbyś zdecydować co zabierasz ze sobą do arki ocalenia ?

Ja bym zabrała, chociaż parę, jejku dwadzieścia, tylko tych najważniejszych. Bo prawdą jest, że tych medali w domu mam więcej niż książek i trudno się do tego przyznać, powoli od tych książek stają się ważniejsze.

Dr Marek Głowacki

lekarz od głowy

Zbieractwo medali ? To chyba przejaw jakieś manii. Przepraszam nie mam teraz czasu, bo pakuję piankę i rower – jutro mam zawody.

Roman Psikuta

top model

Mój sąsiad ma sąsiada, którego sąsiad ma kolekcję ponad 400 pamiątkowych medali z imprez biegowych. Człowiek ten potrafi podczas jednego weekendu wystartować w trzech imprezach biegowych, byleby tylko powiększyć swój stan posiadania. Potem te medale wiesza na kiju od szczotki. Ja bym je nosił na co dzień.

numer 2019

 

Numer należy pobrać z fejsbuka lub poradzić sobie tzw "zrzutem ekranu" lub namalować samodzielnie. Niestety ta opcja strony nie posiada funkcji ściągania plików. Dacie sobie radę :).