Kto koordynuje wydarzenie ?

Poniżej garść informacji o osobach zaangażowanych w bieg w formie luźnych, niezobowiązujących niusów. Myślę, że będziecie się czuć bardziej "po domowemu" na naszym wydarzeniu jak poznacie wcześniej paru starych bywalców.

Ważniaki

anka_w

liderka

Jam ci to.

Jestem skromną dziewczyną, która nie lubi się wywyższać w tłumie. Cóż, ta wrodzona skromność nie pozwala mi rozpisywać się o sobie w nadmiarze. Gdyby jednak ktoś ciekawy był, to wkrótce wydam książkę, którą sama napisałam :).

maciek_t

atestator

Gdyby nie upartość Maćka i jego wiara w niemożliwe, biegu w tej postaci jaka jest, z pewnością by nie było.

Ważne:

Na biegu nikt Maćka nie wyprzedza i nikt nie biega inną trasą, niż tą która została przez Maćka zatwierdzona i lampkami oznaczona.

grupa wsparcia

hamulcowi

W grupie tej znajdziecie zawodników RYSIOTEAM i parkrunu. Hamulcowi ubrani są w kamizelki odblaskowe i nie wolno ich wyprzedzać.

grupa wsparcia

zamykacze

Tu wspiera nas najbardziej medialna ekipa chodu nordyckiego - Epoka Nordica i oczywiście, że z Miasta Łodzi. Nordikowcy zamykają bieg i ich z kolei trzeba mieć za plecami

Andrzej Piotr

Andrzej Piotr przedstawia

Tak zaczyna się każda energetyczna opowieść filmowa Andrzeja. Andrzej dba, by wspomnienia z naszych imprez nie wygasły zbyt szybko.

Zaklinacz wspomnień : film 2017

twarze biegu

pszczółki

Są z nami od zawsze. Zawsze razem i zawsze znajdą okazję by zaistnieć, tym razem w obiektywie Dziennika Łódzkiego.

ojciec chrzestny 2019

media, krew, pot i łzy

Kamil - wasz ulubiony korespondent z pola walki, tym razem w roli dawcy pomysłu. To, że Nowy Rok 2019 przywitacie z pełnym obciążeniem i na najwyższym zakresie  jego ci to zasługa.

Kamil bieganie w medalach ma obcykane i jak sam kiedyś stwierdził ; jest ciężko, ale da się biegać, byleby spodnie wcisnąć w skarpetki.

jeżeli uważasz, że powinieneś zaistnieć na tablicy ważniaków, a zostałeś chwilowo niezauważony - zgłoś się !!!

zgłoszenie

Zgłoszenie winno zawierać podstawowe treści i ustawowe zgody.

numer 2019

 

Numer należy pobrać z fejsbuka lub poradzić sobie tzw "zrzutem ekranu" lub namalować samodzielnie. Niestety ta opcja strony nie posiada funkcji ściągania plików. Dacie sobie radę :).